Contactbijeenkomsten in 2024

21 september 2024

Zaterdag 9 november is in het Van der Valk Hotel Assen, Balkenweg 1, 9405 CC Assen, een contactdag geweest.
Sprekers waren Dr. Cees van Deusen over ‘Hemochromatose, meer dan alleen een verhoogd ferritine.’ en Mevrouw Rian Klein Koerkamp, voedingscoach met de lezing ‘Food4Health’ een lezing over wat voeding kan betekenen in relatie tot gezondheid en in het bijzonder hemochromatose.
De lezing van Dr. Cees van Deusen is te bekijken, Klik hier!
Mevrouw Rian Klein Koerkamphaar lezing kunt u terugkijken via, Klik hier!

21 september 2024

Zaterdag 21 september is in het MFA Hart van Hapert, Oude Provincialeweg 21, 5527 BM Hapert, een contactdag geweest.
Er was gekozen voor een ander programma dan gebruikelijk, namelijk een interactieve sessie, waarbij experts op verschillende terreinen aanwezig zijn en de bezoekers, in kleine groepjes, ervaringen konden uitwisselen. Na een ronde-tafel sessie van 30 minuten werd er van tafel gewisseld voor een ander onderwerp. Deze ronde duurde ook 30 minuten. Gekozen kon worden uit de volgende onderwerpen:
– “Bewegingsproblematiek” geleid door Raymond Mertens fysiotherapeut.
– “Hemochromatose algemeen” geleid door Frans Heylen en Cees van Deursen.
– “Partner problematiek” geleid door Ria Straver.
– “Problemen op het werk door de gevolgen van hemochromatose” geleid door Henk Jacobs.
Aansluitend was er nog ruimte voor vragen.

25 mei 2024

Zaterdag 25 mei is in het WestCord Hotel Delft, Olof Palmestraat 2, 2616 LM Delft, een contactdag geweest.
Sprekers waren Dr. Henk Jacobs over ‘Hemochromatose overzicht’ en Dr. Frans Hoogeveen met de lezing ‘Een psychologische en sociale benadering van ziekte’.
De lezing van Dr. Henk Jacobs is te bekijken, Klik hier!
Dr. Frans Hoogeveen zijn lezing kunt u terugkijken via, Klik hier!

16 maart 2024

Zaterdag 16 maart is in het van der Valk hotel, Balkenweg 1, 9405CC Assen, een contactdag geweest.
Sprekers waren Dr. Cees van Deursen over ‘Hemochromatose: wijzer over ijzer’ en Drs. Martijn van der Waart met de lezing ‘Leefstijl: hype of hoop?’.
De lezing van Dr. Cees van Deursen is te bekijken, Klik hier!
Drs. Martijn van der Waart zijn lezing kunt u terugkijken via, Klik hier!